Etkinlik Yeri

Varacağınız Yer:
Radisson Blu Resort & Spa

Işıltılı Ege limanı Alaçatı, Radisson Blu Resort & Spa, Çeşme’ye yalnızca 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Tarihi taş evleri, mükemmel doğası, lezzetli mutfağı ve sörf tesisleriyle hem Türkiye’nin hem de dünyanın en çok tercih edilen tatil bölgelerinden birisidir. Rengarenk sokaklarında yer alan kendine özgü mimariye sahip birçok restoran ve kafede mükemmel bir sabah kahvaltısıyla güne başlayabilir, Ege mutfağına ait lezzetlerin tadını çıkararak devam edebilirsiniz. Günün her saatinde güzel vakit geçirebileceğiniz Alaçatı sokakları akşam olduğunda da hareketli gece hayatının kapılarını aralar. İstanbul ve İzmir’in ünlü eğlence mekanlarının Alaçatı’da açtığı yazlık bar ve gece kulüplerinde eğlenebilir, yerel mekanlarda eşsiz Ege lezzetlerini tadabilirsiniz.

 

Sörf Cenneti Alaçatı

 

Alaçatı’nın meşhur rüzgarı ve berrak mavi suları, tüm dünyadan su sporu düşkünlerini Ege Denizi’ne çekiyor. Dünyanın en çok tercih edilen ilk üç rüzgar sörfü merkezinden birine sahip olan bu belde, hem profesyonel hem de amatör sörfçülerin cennetidir. Hiç deneyiminiz olmasa bile, Çeşme Alaçatı’da yer alan sörf okullarından birinden alacağınız 5 günlük paket eğitimler sayesinde kitesurf veya rüzgar sörfü yapmayı öğrenebilirsiniz. Profesyonel olarak verilen eğitimlerde gerekli her türlü ekipman temin edildiği için kendinize ait herhangi bir ekipmana ihtiyacınız yoktur. 

Plaj Keyfi

 

Alaçatı'nın birbirinden güzel koylarında unutulmaz bir tatil sizi bekliyor. Çark Plajı, Mehmet Koyu ve Delikli Koy hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla gidebileceğiniz koylardan yalnızca bazıları. Alaçatı'nın sığ suları çocuklar için de güvenli bir tatil ortamı sağlamaktadır. Kısacası, Çeşme'ye geldiyseniz bir gününüzü de Alaçatı'ya ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Çeşme’nin en popüler beldelerinden biri olan Alaçatı’ya yakın, beş yıldızlı bir konaklama istiyorsanız Radisson Blu Resort Hotel & Spa Çeşme, konumu ve mükemmel hizmetleriyle sizi bekliyor. Alaçatı’ya ve Çeşme merkeze otelin hemen önünden kalkan dolmuşlarla kolayca ulaşabilirsiniz. Ya da dilerseniz özel plajımızda geçireceğiniz sakin bir günün ardından otelimizin spa merkezinde rahatlayabilir veya restoran ve barlarımızda Radisson Blu lezzetlerini tadabilirsiniz.

 

Ulaşım seçenekleri:

 

Çeşme’den Yunanistan’ın Sakız Adası’na hızlı feribot ile yalnızca 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Ulusoy Çeşme Limanı otele 5 dakika uzaklıktadır.

 

Radisson Blu’dan Çeşme’nin her yerine kolayca ulaşım imkanı bulunmaktadır. Otelimizin önünden her 15 dakikada bir Çeşme dolmuşu geçmektedir. Dolmuş, aynı zamanda otele 3 km uzaklıkta bulunan Ilıca’ya ve 5 km uzaklıkta bulunan Alaçatı’ya da gitmektedir. Fiyatlar ise 3 TL ile 5 TL arasında değişmektedir.

 

Dilerseniz İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na özel transfer ayarlayabilmekteyiz. Özel transfer seçenekleri ve fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Bunun yanında taksi hizmeti de bulunmaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı’ndan Otele Gelmek İçin:

 

Havalimanından çıktıktan sonra İzmir tabelalarını takip edin. 5 km sonra İzmir-Çeşme otoyolu için sağa dönün ve 90 km boyunca yolu takip edin. Alaçatı ayrımından çıkıp, gişeleri geçtikten sonra Çeşme / Ilıca tabelalarını takip edin. İzmir Caddesi boyunca devam edin ve Pizza Pizza'yı geçtikten hemen sonra sağa dönün. 100 m ilerideki kavşaktan sola döndükten sonra 200 m ileride Radisson Blu Resort & Spa, Çeşme’yi göreceksiniz.

Altınyunus Mah. 3435 Sok. No. 25 Cesme 35930 Cesme Türkiye 

https://www.radissonblu.com/tr/resort-cesme

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon